Výklad karet přes SMS

sms_vyklad_karet_online_fg

Zajímá tě budoucnost, ale nechceš nebo nemáš čas navštívit věštkyni? Jistě máš spoustu otázek a chceš znát rychlou odpověď od zkušené věštkyně na svůj dotaz. Máme pro tebe řešení a tím je SMS výklad karet.

Pošli ze svého mobilu SMS se svým dotazem našemu věštci. SMS výklad karet je rychlá a velice spolehlivá metoda, která ti navíc ušetří spoustu času návštěvou kartářek. Svůj dotaz si můžeš nejprve pečlivě rozmyslet aniž by ti naskakovaly minuty při volání na placenou linku. Zajímá tě třebabudoucnost tvojí finanční situace? Zda na tebe čeká lépe placená práce? Chceš vědět budoucnost tvého partnerského vztahu nebo zda a kdy potkáš opravdovou lásku? Pošli SMS a za chvilku budeš znát odpověď.

SMS věštba a výklad karet musí mít následující přesný tvar. Text tvojí zprávy musí vždy začínat slovem PORADIT, pak následuje mezera, potom datum narození ve formátu dd.mm.rok mezera a text tvého dotazu. Je to jednoduché.

Příklad SMS: PORADIT 15.10.1970 Potkam v brzke dobe novou lasku? Najdu si lepe placenou praci?

Tvoji SMS s dotazem pak odešli na telefonní číslo 903 55 99

Celá zpráva nesmí přesáhnout délku 160 znaků, proto se vždy snaž text svého dotazu vměstnat do 160 znaků. Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o. Cena je 99Kč vč. DPH. PlatMobilem.cz

Kartářky a věštkyně tuto SMS zprávu zpracují a ty dostaneš SMS výklad karet zpět na svůj mobil během několika málo minut.

 

Zkus SMS výklad karet a SMS věštbu

Určitě máš dotaz, na který bys rád(a) znal(a) odpověď. Pokud máš otázky ohledně partnerských vztahů, práce, zdraví či financí, pak je tu SMS věštba právě pro tebe.

Celý SMS výklad karet probíhá OnLine a ty se hned dozvíš vše co potřebuješ. Zkus to i ty, je to tak jednoduché.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

TOPlist